Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 102 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Magia czary rytuały

.

 

Magia czary rytuały

 

 

 

 

Wiele osób ma swoje marzenia do spełnienia. Kiedy zawodzi cierpliwość chwytamy się różnych sposobów na to by nasze marzenia się spełniły. Jedni modlą się i proszą Boga o pomoc w realizacji ich planów i marzeń a inni sięgają porad u wróżek szeptunek i czarownic.

Ten blog jest założony w tej intencji by służyć poradą w waszych sprawach marzeniach i realizacji waszych planów.Pytacie czy czary spełnia się ? Odpowiedz jest jedna – Trzeba wierzyć w to o czym się marzy. Realne marzenia zawsze się spełniają , ale czasem potrzeba czasu by stało się tak  jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Ja odpowiem wam jedno, gdyby magia nie działała , nie byłoby czarowników magów, szeptuch i wróżek.

Coś w tym jest. Siłą magii jest wiara w wykonane rytuały, medytacja i moc magów którzy znają wiecej tajnków magii, jak inni przeciętni ludzie. 

 

 

To najczęściej zadawane pytania w gabinetach wróżb od wieków.

Kiedy wyjdę za mąż ?

Kiedy znajdę swoja połówkę?

Czy bedę bogata ?

Ile będę miała dzieci?

A czy tylko jednego męża?

Czy mnie kocha ?

Czy mnie zdradza?

Co będzie z moja pracą?

Pytacie też o wasze zdrowie.

Jak też macie problemy natury klątw i uroków.

 

 

 

 

 

Zamknij swojego chłopa na klucz by do innej nie chodził i Cię nie zdradzał.

 

  

 

Do tego rytuału potrzebna będzie nam kłódka z kluczem i skarpetki mężczyzny którego kochamy, nie muszą one być wyprane, mogą być te co nosił je w tym dniu potrzebne też będą jego ślady z piasku 6(po jednej szczypcie z kazdego sladu) Ślady możecie zebrać z piasku wcześniej zanim zrobicie ten rytuał, mogą to być ślady z piasku nad rzeką, nad morzem, lub z drogi czy ścieżki po której razem chodziliście.

Aby usidlić mężczyznę ,lub zamknąć go w domu by do innej nie chodził i  kochał tylko tą jedyną,musimy wykopać dołek na podwórku lub na drodze którą on chodzi, później, do tego dołka wkładamy jego skarpetki i otwartą kłódkę, w ucho kłódki wkładamy jego skarpetki, zakrywamy trawą ,lub przykrywamy folią i lekko przysypujemy to wszystko piaskiem, Czekamy kiedy on wejdzie do naszego domu.Pózniej szybko biegniemy w to miejsce gdzie ukryliśmy kłódkę z jego skarpetkami i zamykamy kłódkę na kluczyk mówiąc nasze magiczne słowa(:zamykam twoje dróżki i ścieżki którymi chodzisz abyś  z drogi nie zbaczał i do domu zawsze do mnie na czas wracał")następnie  przykrywamy to ziemią z jego śladów , lub zwykłą ziemią grubą warstwą.Kluczyk chowamy w takie miejsce by nikt go nie znalazł, lub wyrzucamy do rzeki. W ten sposób mamy naszego mężczyznę zamkniętego w naszym domu na długo.Możesz równie dobrze zebrać jego ślady, którymi zasypiesz dołek gdzie będzie leżała kłódka i skarpetki.Tylko za wczasu zbierz jegoślady z piasku do torebki, schowaj tak by tego nie zauważył.

 

 

 

Miłego usidlenia swojego chłopa

 

 


 

Za co najczęsciej rzucamy   klątwy ?

 

 

 

 

 

 

 

 .

 

To zawiść i zazdrość , nienawiść , zazwyczaj idą w parze z klątwą  przekleństwem złorzeczeniem, ludzie często mówią sobie to:

 

Dlaczego ktos ma lepiej jak ja ...?
Dlaczego on to ma  , a ja nie mam tego co on ma ...?
Dlaczego oni sa szczęśliwi a ja nie jestem ...?
Dlaczego oni mają dzieci a ja ich jeszcze nie mam ...?

Dlaczego on ozenił się z nią a mnie pozostawił ?, (czy pozostawiła) , w dzisiejszych czasach bardzo sporo osob myśłli o przyszłości , żyją z dnia na dzień tym co mają , a ich marzenia nie sa do osiągnięcia , bo ich nie mają wogóle ,nie realizują , takie płytkie  myślokształty, własnie spadają często na nasze głowy , ponieważ dlaczego on się uczył kształcił , skonczył studia ?

Dlaczego wlasnie on ma mieć lepiej jak ja ?

Setki i tysiące powodów jest do klątw , wystarczy rozejrzeć się w rodzinie  , u sąsiada , kolezanki czy przyjaciólki .Mamy wiele powodów by na kogoś psioczyć i złorzeczyć mu w ten sposób, zycząc komuś zle,zazdroszcząc mu lub złorzecząc narzucamy na tą osobę cieżar , lub piętno negatywnej energii bezustannie . Zazdrościmy także uśmiechu radoości u innych , sławy pracy biznesu , samochodu domu , ocen w szkole , dziewczyny czy  chłopaka .itd...
W dzisiejszych czasach szczególnie dużo osób cierpi ze względu na przyczyny, które są im zupełnie nieznane. Niektórzy wiedzą lub czują, że istnieje możliwość poprawy ich stanu i ze wszechmiar starają się rozpoznać źródła swojego nieszczęścia, welu starało się znaleźć rozwiązanie swoich problemów w medycynie tradycyjnej i niekonwencjonalnej. Wielu szuka rozwiązania we własnej psychice, lecz bardzo często i te poszukiwania zawodzą.

Istnieje obszar, który pokrywa bardzo dużą część tych nie uświadomionych przyczyn, a do którego jest bardzo trudno dotrzeć, a to ze względu na fakt, że istnieje bardzo mało wiedzy na jego temat. Chodzi tu o opętanie, czy nawiedzenie przez duchy a duchy to istoty, które wcześniej były ludźmi a po śmierci nie zdecydowały się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Opętanie przez duchy może być przyczyną bardzo przykrych, a czasami wręcz tragicznych doświadczeń. Dzieje się tak z wielu przyczyn, głównie ze względu na to, że:

Choroby ducha przenoszą się na osobę opętaną

Obecność duchów powoduje silne wahania nastroju od silnych wybuchów negatywnych emocji do głębokiej depresji. Duchy mogą doprowadzać opętanego do zachowań, których dana osoba może nie posiadać np. do agresji, przemocy itp. Jeżeli taka cecha w człowieku istnieje to zostaje ona przez ducha wielokrotnie wzmocniona

Duchy często namawiają opętanych do samobójstwa lub zabójstwa

Duchy silnie wpływają na psychikę wywołując choroby psychiczne. Śmiem twierdzić, że większość chorób psychicznych wywołana jest przez obecność duchów w człowieku

Duchy mogą wpływać na zachowanie i namawiać ludzi

 do uzależnień od alkoholu, narkotyków oraz wielu innych niepożądanych czynów

 

 

Klątwa  

  Klątwa matki 

Klątwa śmierci

 Złosliwe klątwy

  Klątwa społeczeństwa

 Uroki Klątwy Złorzyczenia

  Zauroczenie

  Złorzyczenie

  Zamawianie od klątw i uroków

 W gabinecie Wróżki Elleni

 Księga czarów zaklęć

Wrozka Elleni

Kontakt

Jak zdjąć klątwę urok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


oceń
3
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

O Tarocie

 

 

 

 

Czasami piszecie rozpaczliwe listy, nie mają żadnego potwierdzenia w tym co piszecie .Pewna dziewczyna pisała do mnie że nie ma szans na to że kiedykolwiek założy rodzinę i wyjdzie za mąż, bo jest biedną skromną dziewczyną. Sprawdziłam w kartach i powiedziałam jej że założy rodzinę i wyjdzie za mąż i będzie miała dwoje dzieci. Tarot wskazał mi czas oczekiwania 2 lata na zamążpójście , i w ciągu 5 lat będzie miała już wspaniałą dwójeczkę dzieciaczków i powiem szczerze wróżba się spełniła, choć ta pani nie wierzyła w to że jej życie się zmieni i że kiedykolwiek wyjdzie za mąż.

 

 

 

Tarot - najstarsza księga wtajemniczenia napisana przez kapłanów.

Talia tarota składa się 78 kart, jest ona podzielona na 22 Arkanów Wielkich i

56 kart wchodzących w skład Arkanów Małych

Pochodzenie tarota nie jest znane. Jak inne kroniki i źródła podają , narodził się między wiekami XIII – XIV.

Wędrował po świecie z kupcami i cyganami. Jedni mówią, że tarot uzależnia, inni, że jest Biblią szatana, jeszcze inni boją się tych kart, a tak naprawdę to Tarot jest wspaniałym drogowskazem do życia, pomagającym rozwinąć się, poznać i poznać tajniki swojej przyszłości.

 

Dlaczego sięgamy po wróżbę w kartach tarota ?

 

 

Wiele osób nie chce znać swojej przyszłości, lecz kiedy przychodzi czas, kiedy borykamy się z nurtującym nas problemem przypominamy sobie o wróżce, dzwonimy i umawiamy się na wizytę z naszym doradcą życiowym. Ci, co przychodzą do nas pierwszy raz, boją się nas wstydzą się otoczenia itp, a często nie wiedzą, od czego mają zacząć jak z nami rozmawiać.

W takiej sytuacji zachęcamy do rozmowy naszych spowiedników, bo to nie jest tak jak niektórzy myślą że u wróżki wszystko się dowiesz owszem  dowiesz się na poszczególne tematy które chcesz omówić, choć inni często myślą sobie siadam i czekam co powie wróżka, co mnie czeka, kim jestem, ile mam lat, gdzie mieszkam i czy jestem wolna/y , czy mężatka ?  Większość mówi to oszustki ja we wróżki nie wierzę, a ja zapytam Cię drogi gościu to, w co Ty wierzysz? Czy nie masz dręczących Cię spraw, które świdrują Ci dziurę w brzuchu i spać nocą nie możesz, bo nie znasz drogi, w która masz podążyć?. Tak drogi czytelniku, nie zapieraj się nigdy i nie mów "nigdy", bo do naszych gabinetów przychodzą ludzie jak do spowiednika, jak do psychologa, często nam właśnie powiedzą to, czego by nigdy nikomu nie powiedzieli, to my służymy radą dla Was i wspólnie znajdujemy dogodne dla Was wyjście z waszej trudnej sytuacji. Dziś, jutro nie wierzysz w nas, nie ufasz nam, ale po kilku wizytach u nas przełamujesz swój strach, kiedy nasze wyrocznie sprawdzają się i kiedy niesiemy Wam, naszą pomoc , później nam wierzysz, choć nie ogłaszasz tego publicznie .

Często nawet na ulicy nie poznajesz nas, dla swojego bezpieczeństwa, by Cię na języki nikt nie wziął. Kiedy przychodzą do mnie klientki często zadaję im pytanie ("CZY JESTES WIERZACĄ OSOBĄ") W 80%slyszę odpowiedz ("TAK JESTEM WIERZĄCĄ OSOBĄ LECZ NIE PRAKTYKUJĄCĄ ")Dla tego właśnie ludzie bardziej idą po poradę do wróżek, jak do spowiednika w kościele?. Kościół jest przeciwny wróżbitom, magom i innym bioenergoterapeutom, jasnowidzom, ale pragnę dodać ze dawniej to właśnie klerycy byli wróżbitami i jasnowidzami, to właśnie kościół wymierzał najsroższe tortury i kary dla swoich poddanych, a także dla magów. Jednak od tamtej pory czasy się zmieniły przekazano nam ponownie naszą magiczną rózdzkę .Kiedy przychodzi do nas załamany młodzieniec i mówi nam "-Jajuż nie wierzę w Boga i w żaden kościół , bo moja dziewczyna z którą byłem zaręczony mieliśmy się pobrać, chodziliśmy razem 3 lata, miała kochanka księdza i teraz jest z nim w ciąży . Gdy chodziła do niego do spowiedzi i komunji , to on ją wykorzystał.

To jak ja mam dziś wierzyć w kościól i Boga ?"Takich dylematów są tysiące, księża i kościół od zarania wykorzystywali szczerość i wierność ludów do swoich celów . Dla tego też wiele osób odwróciło się od Wiary odwiedzając nasze gabinety wróżbitów i magów. Czują się u nas bezpiecznie i chcą poznać prawdę o ich przyszłości .


Tarot wskazuje nam drogę którą możemy podążyć 

 

Odpowiedzią jest to, że nie możemy znaleźć odpowiedzi na nasze przeznaczenie.

Trot mówi nam o naszej przyszłości, co nas czeka, co się wydarzy lub ostrzega nas przed nieciekawym wydarzeniem, może nam tez pomóc w znalezieniu lepszej drogi, od tej, którą przewidziały nam karty.

W tarocie wielkie Arkana są niczym księga starej mądrości, który rozmawiają z nami w symbolach i przedstawionych nam obrazach zamiast słów, tarot w swoich kartach pokazuje nam, mnóstwo znaków życia. Przyszłości nie da się zobaczyć gołym okiem, dla tego szukamy odpowiedzi w różnego rodzaju kartach i horoskopach i wyroczniach. Wiedza, która daje nam przepowiednia lub wyrocznia, może nam pomóc znaleźć lepszą drogę, od tej, którą przewidziały nam karty. Więc nie ma żadnego powodu, aby obawiać się Tarota.

Karty podpowiadają nam jak mamy postąpić i którą drogą podążyć, jaką decyzję podjąć.Czasem nasze pytania dotyczą nie tylko naszych problemów życiowych, ale i naszych bliskich którzy nas otaczają w pracy, domu lub  szkole lub ogólnie.Tarot to przepowiadania i interpretacja oznaczonych kart, symbolami i kolorami, bez których przepowiednie nie byłyby możliwe. Każda karta ma swoje znaczenie i specyficzny symbolizm przystosowany do życia ludzkiego. We wróżbie z tarota  ludzie otrzymują informacje  zależnie od pytań jakie zadają kartom. Aby zrozumieć tarota co do nas mówi, wskazane jest by, wybrać swój układ w jakim będziemy sobie wróżyli, musimy zapamiętać ten układ, abyśmy później mogli go zrozumieć. Stare księgi w Grecji mówią nam że nie koniecznie  musimy układać w te układy o których podają nam rozpowszechnione książki. Ogólne rozpowszechnione i kombinacje karty nie zawsze dają początkującym pełna odpowiedz. Dla tego najlepiej zapamiętuje się swój układ, który jest dla nas zrozumiały. W  tarocie musimy zapamiętać znaczenie 78 kart , łatwiej nam będzie układać je tak byśmy prawidłowo zapamiętali i odczytali swój układ.

Do prawidłowej wróżby z Tarota musimy poznać znaczenie kart klasycznych a także, kolory które są oznaczone w Tarocie.

Niektóre opisy i interpretację kart podam wam na tej stronie .

 oceń
2
7

komentarze (0) | dodaj komentarz

Magia Wrozby Czary

 

 

O tym opiszę pózniej obecnie strona jest w rozbudowie

 

 

 

 

 


oceń
1
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Czy on mnie kocha

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

Kiedy dzwonimy do ukochanej osoby a telefon milczy. Pierwsze co robimy zastanawiamy się nad tym, dlaczego ten ktoś nie odbiera naszego telefonu, następnie wysyłamy kilka ese-mesów z zapytaniem co robisz...?

Gdzie jesteś..?

Kolejne pytania nasuwają  się nam już same  do głowy.

– Co robi ?, z kim jest, że nie odbiera naszych telefonów, a może mnie już nie kocha, może mnie zdradza z inną? Do naszej podświadomości przenika negatywna myśl która jak robak drąży nam dziury w mózgu. Właśnie  w takich chwilach sięgamy po talię kart i stawiamy pasjansa czy dana osoba nas jeszcze kocha. Lub najzwyczajniej w świecie, wybieramy się po poradę do wróżki.Dla tego jestem tutaj by Ci pomóc rozwiązać twój problem.

 

 

 

 

 

.

 


oceń
6
2

komentarze (0) | dodaj komentarz

Znaczenie kart klasycznych

 

 

 

 

 

 

 


oceń
1
1

komentarze (1) | dodaj komentarz

Licznik odwiedzin:  164 318  

O moim bloogu

Czary Mary Czarownica Wiele osób ma swoje marzenia do spełnienia. Kiedy zawodzi cierpliwość chwytamy się różnych sposobów na to by nasze marzenia się spełniły. Jedni modlą się i proszą Boga o pomoc ...

więcej...

Czary Mary Czarownica Wiele osób ma swoje marzenia do spełnienia. Kiedy zawodzi cierpliwość chwytamy się różnych sposobów na to by nasze marzenia się spełniły. Jedni modlą się i proszą Boga o pomoc w realizacji ich planów i marzeń a inni sięgają porad u wróżek szeptunek i czarownic . Ten blog jest założony w tej intencji by służyć poradą w waszych sprawach marzeniach i realizacji waszych planów. Zadacie mi pytanie czy nasze czary spełnia się ? Odpowiedz jest jedna – Trzeba wierzyć w to o czym się marzy. Realne marzenia zawsze się spełniają , ale czasem potrzeba czasu by stało się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki