Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 904 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Spotkanie z duchami

Skocz do komentarzy

 

 

 

 

  


NIE DO WIARY

 

 


 

Duchy demony

 

 

Anioł z greckiego „ Angielos” W wierzeniach i religiach jest nim  istota niematerialna, pośrednicząca między Bogiem a ludźmi. Aniołami są istoty niematerialne o dobrym lub złym obliczu. Anioły wyższej instancji pomagają i strzegą  natomiast anioły niższej instancji są zakłamane i mogą wprowadzać nas w błąd, udzielając nam błędnych informacji. Do grona aniołów zaliczał się również szatan który  został wygnany z raju  przez Boga i strącony na ziemię jest przywódcą zbuntowanych aniołów i demonów, jest wcieleniem zła kusicielem. Demony to złe duchy włóczące się po ziemi i czyniące ludziom różne szkody, demony często podszywają  się pod  postacie zmarłych. Podszywając się pod duchy zmarłych są niebezpiecznymi duchami przodków. Przed demonami mogą chronić amulety lub, egzorcyzm, lub specjalne zaklęcia. Demon kocha i cierpi, męczy się podobnie jak człowiek a także przeżywa miłość, często wstępując w człowieka. Demon nabiera sił kiedy czyni zło i spustoszenie to szatan Lucyfer który  jest na zawsze potępiony przez Boga, to on skusił Adama i Ewę którzy za nieposłuszeństwo również  zostali wypędzeni z raju. Demony złe duchy mają wielką moc i siłę , mogą nawet przemieszczać przedmiotami. Czasem demony w takiej postaci utożsamiane są z groźnymi zjawiskami przyrody oraz niebezpiecznymi impulsami wypływającymi z wewnętrznej natury człowieka ,głównie z agresją i popędem seksualnym, wykraczającymi poza normy kulturowe; przykładem może być kozioł-diabeł jako symbol nieokiełznanej seksualności. Złe duchy aby przesunąć jakiś przedmiot muszą stracić wiele siły, ponieważ aby zrobić tą czynność muszą się mocno skupić. Czasem zwykły człowiek nie jest wstanie poradzić sobie z rozwścieczonym demonem, są to duchy demony, które atakują przez sen, takie sny nazywamy koszmarami, są  też duchy, które sprawiają, że chorujemy a są też takie, które straszą nas w naszych domach wydając różne odgłosy lub posuwają przedmiotami, część z nich mieszka w nas, mam na myśli demony, dlatego trzeba zaopatrzyć się w talizmany, przedmioty ochronne . Różne krzyże, medaliony, amulety które odstraszają złe duchy ale również doprowadzają je do szału. Dlatego trzeba zapatrzeć się w takie przedmioty jak: Woda święcona,  krzyżyki, świeczki, dzwoneczki kadzidła oraz magiczne zioła, łapacze snów, lusterka ,dzwoneczki i krzyżyki, wianuszki do zawieszenia nad drzwiami, sól, pieprz sypać przed drzwiami do wejścia naszego domu,  pomieszczenia dla zwierząt, lub gabinetów w których pracujemy.

Wskazane jest okadzać raz w tygodniu magicznymi ziołami te pomieszczenia .

 (E)

 

Dlaczego ludzie wywołują duchy

i chcą mieć z nimi kontakt ?

 

 

 

Powodów jest wiele, pierwszym powodem jest to: że kiedy odchodzi osoba z naszej rodziny tęsknota za tą osoba ,lub ciekawość jak tam jest?- powoduje to że posuwamy się do takich czynów. Innym powodem jest wtargnięcie demonów do naszych zmysłów, by móc manipulować nami i otworzyć kanały dla demonów i złych duchów by mogły przenikać do naszego świata. Wielu uczonych i badaczy, prowadzi szczegółowe doświadczenia i wypowiada  się na ten temat, czy duchy naprawdę istnieją ? 
Kto nas ostrzega przed złem? Tego tak naprawdę do dziś stuprocentowo nie wiemy.O tym szerzej mogą powiedzieć ludzie którzy przeżyli, swoją śmierć kliniczną,  jak też ci którzy maja nadprzyrodzony dar jasnowidzenia. O tym opiszę w temacie spotkanie z pozaświatów, przytoczę fragmenty książki a także opiszę wasze fakty i moje przeżycia .

Zapraszam do lektury.

(E)

 


oceń
2
1


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
  • dodano: 12 października 2011 18:58

    Blog ladny ale nie ma pani pojecia o tym co pisze

    autor demoniczna

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  159 604  

O moim bloogu

Czary Mary Czarownica Wiele osób ma swoje marzenia do spełnienia. Kiedy zawodzi cierpliwość chwytamy się różnych sposobów na to by nasze marzenia się spełniły. Jedni modlą się i proszą Boga o pomoc ...

więcej...

Czary Mary Czarownica Wiele osób ma swoje marzenia do spełnienia. Kiedy zawodzi cierpliwość chwytamy się różnych sposobów na to by nasze marzenia się spełniły. Jedni modlą się i proszą Boga o pomoc w realizacji ich planów i marzeń a inni sięgają porad u wróżek szeptunek i czarownic . Ten blog jest założony w tej intencji by służyć poradą w waszych sprawach marzeniach i realizacji waszych planów. Zadacie mi pytanie czy nasze czary spełnia się ? Odpowiedz jest jedna – Trzeba wierzyć w to o czym się marzy. Realne marzenia zawsze się spełniają , ale czasem potrzeba czasu by stało się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki