Bloog Wirtualna Polska
Są 1 272 953 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Szeptuchy z Podlasia

Skocz do komentarzy

 

Szeptucha z Podlasia

 

 


 

 

Po co chodzimy do szeptunek i wróżek

 

 


 

Na Podlasiu jest wiele miejscowości gdzie mieszkają kobiety które zajmują się czarami zamawianiem od klątw i uroków, chorób zwierząt oraz wykonują wiele innych rytuałów i magii. Mają to nabyte we krwi po swoich przodkach i przekazach rodzinnych. Odwiedzają nas w tym celu ludzie i proszą o pomoc.

Jednym pomagamy i ludzie tu przyjeżdżając nawet z dalekich zakątków polski i zagranicy są szczęśliwi że tak się dzieje że jest ktoś kto im może pomóc w ich kłopotach zdrowotnych , uczuciowych , finansowych lub innych zagadnieniach i sprawach odnośnie ich dobytku. Są też u nas szeptuchy czarownice które szkodzą na życzenie, odprawiając złe rytuały i czarną magię voodoo.

O tym głośno się nie mówi jest to temat tabu,jednak miedzy sobą w każdej wsi nawet dziecko wie gdzie mieszka dobra szeptucha czy zła i kto komu pomaga a kto komu szkodzi, czasem zdarza się ze zajmują się tym również mężczyźni , nikomu to nie przeszkadza.Za zwyczaj ksiądz tylko na ambonie krzyczy na takich ludzi którzy odprawiają te starosłowiańskie obrzędy. Znamy się na magii i czarach od wielu pokoleń . Do czarów magii i różnych rytuałów wykorzystujemy 4 żywioły

 

ziemia


woda

ognień

powietrze

.

 

 

Korzystamy ze świętych relikwii, takich przedmiotów jak zioła , owoce, jajka a czasem wykorzystujemy do tego zwierzęta i ludzi. Dla nas to wszystko jedno co do czego i kiedy wykorzystamy , ważne jest to aby nasza magia działała. Jedni w nasze czary i rytuały wierzą a inni patrzą na to z przymrużeniem oka mówiąc że to są zabobony, a my jesteśmy nawiedzone.Jednak kiedy przychodzi czas że muszą skorzystać z naszych usług pukają do naszych drzwi prosząc o pomoc . Nikomu nie odmawiamy,chyba że uznamy że tej czy innej osobie nie możemy pomóc , wtedy taka osoba nie otrzyma u nas pomocy, chyba że pójdzie do innej szeptuchy, czy zaklinaczki, wróżki, wybór należy do tych którzy nas odwiedzić chcą. Ja zajmuję się przepowiedniami z kart Tarota oraz kartami klasycznymi. Mam bogaty wachlarz swoich usług. Zajmuję się bioenergoterapią , wróżbami z wahadełkiem różdżką, odnajduje zaginione osoby oraz , interpretuję sny.Zajmuję się także medium , pismem magnetycznym , obcuje ze światem zmarłych na życzenie klienta zdejmuje klątwy uroki i czary oraz jeżdżę na wieś zamawiać zwierzęta .Urodziłam się tu na Podlasiu w Białymstoku i spędziłam cześć mojego życia . Wiele tajników wróżb i magii nauczyłam się też od romów . W trakcie czytania mojej strony , dowiecie się więcej o mnie . Życzę miłych wróżb. Na mojej stronie znajdziecie wiele ciekawych wpisów o magii czarach zaklęciach i wróżbach, a także innych związanych z czarami interesujących opowiadań.Jeżeli uznacie że strona jest ciekawa i będziecie mieli wiele ciekawych pytań , wejdziecie na mój mini czat , możecie tam napisać kilka słów do mnie , o ile będę wolna w tej chwili odpiszę wam na wasze zagadnienia. Możecie też do mnie wysłać list na moją pocztę lub przyjść do mnie osobiście,bądź odwiedzić mnie w Białymstoku.


 

 

 


oceń
3
1


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  160 169  

O moim bloogu

Czary Mary Czarownica Wiele osób ma swoje marzenia do spełnienia. Kiedy zawodzi cierpliwość chwytamy się różnych sposobów na to by nasze marzenia się spełniły. Jedni modlą się i proszą Boga o pomoc ...

więcej...

Czary Mary Czarownica Wiele osób ma swoje marzenia do spełnienia. Kiedy zawodzi cierpliwość chwytamy się różnych sposobów na to by nasze marzenia się spełniły. Jedni modlą się i proszą Boga o pomoc w realizacji ich planów i marzeń a inni sięgają porad u wróżek szeptunek i czarownic . Ten blog jest założony w tej intencji by służyć poradą w waszych sprawach marzeniach i realizacji waszych planów. Zadacie mi pytanie czy nasze czary spełnia się ? Odpowiedz jest jedna – Trzeba wierzyć w to o czym się marzy. Realne marzenia zawsze się spełniają , ale czasem potrzeba czasu by stało się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki